Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Přírodní rostlinné barvy na vlasy

Náš TIP rostlinné barvy na vlasy

Barvení vlasů je dnes pro většinu žen samozřejmostí. Chceme se líbit a jako každá pozitivní změna, tak i nová barva vlasů má příznivý dopad na naši psychiku. Problém nastává ve chvíli, kdy se projeví alergie na některou ze složek chemicky vyráběných barev na vlasy. Tato alergie může propuknout kdykoliv během života, ať je nám 20 či 50 let. Projevuje se úporným svěděním pokožky, otoky, může se objevit zvýšená teplota, ve vážných případech je nutná hospitalizace v nemocnici.

Dobrou zprávou je, že i v případě že nás tato alergie postihne, nemusíme se barvení vlasů vzdávat. Samozřejmě je nutné zapomenout na chemické přípravky. Řešením jsou rostlinné barvy na vlasy značky Logona, které neobsahují syntetické konzervační barvicí a vonné látky, peroxidy ani amoniak. Barví šetrně a dlouhodobě.

K dispozici jsou ve dvou variantách – sypké, kterou musíte sami namíchat a praktické a pohodlné předmíchané podobě. Logona kromě rostlinných barev na vlasy nabízí vhodnou péči pro vaše vlasy před a po barvení.

Výhody barvení vlasů rostlinnými barvami: všechny použité suroviny jsou pravidelně testovány na přítomnost pesticidů a těžkých kovů, barvení rostlinnými barvami neporušuje vlasovou strukturu, na rozdíl od barev oxidačních rostlinné barvy neobsahují syntetická barviva, vůně, konzervační látky a jiné chemické substance.

Máte pocit, že biokosmetika je pouze pro mladší pleť, bez vrásek, ne stárnoucí, unavenou, ochablou? nemaáte pravdu máme pro Vás 100% přírodní řešení: Laveré - Energie proti stárnutí pro pleť od 30 let hledejte na našich stránkách, 100% přírodní účinnost.

Biokosmetika to není pouze péče o tělo, o pleť, o vlasy, ale také kosmetika zkrášlující - dekorativní kosmetika, vyberte si barevný odstín rtěnky podle nálady a ročního období, doplňte jej očními stíny a oblíbenou barvou řasenky.

Biokosmetika to je také aromaterapie - aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia. Aromaterapeutickou kosmetiku můžeme využít nejen k řešení nějakého problému, ale třeba i jen tak pro radost, proto, že je příjemná a pohladí naši duši. A to je nesmírně mnoho, protože zdravá duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka.