Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

NATURE FRIENDS – KRÁSNÁ OD PŘÍRODY

Pouze zdravá pleť vyzařuje skutečný půvab a krásu. Díky BIO surovinám a originálním recepturám v kosmetice nature friends zdravou a zářivou můžemít každý! Použité účinné látky a hodnotné rostlinné oleje jsou zpracovány zvlášť šetrným způsobem. Zůstanou tak zachovány jejich jedinečné pěstící vlastnosti, díky nimž si pokožka uchovává svou individuální přirozenou krásu. Pleti se tak dostává účinné ošetření a ochrana před negativními vlivy vnějšího prostředí. Zkrátka přirozeně krásná již od rána.
Nature friends - bio kosmetika

CO VŠECHNO NABÍZÍ BIO KOSMETIKA NATURE FRIENDS?


Kosmetika Nature friends potěší kvalitou, ale i cenou. Nabzí 23 100% přírodních výrobků ve čtyřech řadách.

ŘADA BIO-MĚSÍČEK: ZÁKLADNÍ PÉČE A OCHRANA PRO KAŽDÝ DEN

Měsíček v sobě koncentrují sílu slunečních paprsků. Už po staletí je pro své antibakteriální, protizánětlivé a rány hojící vlastnosti součástí pěstících krémů a tělových mlék. Řada BIO měsíček zahrnuje péči o pleť, tělo i vlasy.

Řada BIO JABLKO – BIO MANDLE OSVĚŽUJÍCÍ PÉČE PRO KAŽDÝ DEN

Přináší pokožce důkladnou péči a hydrataci. Přirozená ochrana pokožky je doplněna péčí rostlinných hydratačních látek. Řada BIO jablko - BIO mandle zahrnuje Tělové mléko a Sprchový gel.

BIO-POMERANČ – BIO-AVOKÁDO PRO CITLIVOU A CHOULOSTIVOU POKOŽKU

S delikátní vůní šťavnatých pomerančů z oblasti středozemí! Vybrané BIO ingredience poskytují pokožce bohatoupéči a hydrataci, navíc chrání výrazně zvláčňují a zjemňují.

Řada BIO pomeranč-BIO avokádo zahrnuje Tělové mléko a Sprchový gel.

BIO-RŮŽE – BIO-JOJOBA PRO SUCHOU POKOŽKU

Již staří Římané si spojovali růži se skutečným přepychem – a na tom se ani v současnosti nic nezměnilo! Už po staletí tvoří jemný éterický růžový olej a z něj získávaný parfém základ mnoha kosmetických výrobků.

Řada BIO růže – BIO jojoba zahrnuje Tělové mléko, Sprchový gel a Balzám na rty.

BIO kosmetiku Nature Friends u nás najdete zde:

http://www.vsebio.cz/nature-friends/