Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Akce - Vlasová kosmetika K pour Karité

Přípravky francouzské vlasové biokosmetiky K pour Karité jsou speciálně vyvinuty s cílem vyřešit problémy s podrážděnou pokožkou a suchými poškozenými vlasy. 
- Zvláště vhodné pro suché, velmi suché, husté, kudrnaté nebo afro vlasy.
- Garance kvality a bezpečnosti - přípravky nesou označení "kontrolované 
   přírodní kosmetiky" CosmeBio a EcoCert.
 
- Jemná delikátní vůně - použitý parfém je 100% přírodní .
- Bez parabenů nebo PEG-ů, silikonů a umělých barviv.
- Netestováno na zvířatech.
 
Hlavní pečující složky:
- karité, zázvor (produkty dámské řady)
- karité, máta, jablečný ocet, šalvěj, kopřiva (produkty pánské řady)
- karité, italský citron (produkty dětské řady)
 
O společnosti Laboratoire Ariland

Jean Marc FERT, zakladatel a generální ředitel společnosti Laboratoire Ariland, založené roku 1998, byl vždy velice zainteresován v oblasti profesionálních vlasových stylistů. Při zrodu této zcela nové vlasové biokosmetiky pod značkou K pour KARITÉ chtěl spojit jeho profesní zkušenosti a osobní přesvědčení v jednu harmonii a zároveň dát své společnosti nový impuls. Jeho cílem bylo nabídnout vlasovou biokosmetiku, která respektuje osobnost a životní prostředí s certifikací ECOCERT a koncepcí spojit tradici s inovací a vytvořit vlasové bioprodukty s jemnými a delikátními vůněmi.
Laboratoř Ariland se nachází uprostřed přírody nedaleko od sopek v Auvergne.

Naše postřehy:

Hlavní cíl v sekci dámské vlasové kosmetiky: suché, zničené vlasy bez objemu (znečištěné prostředí, opakované barvení). V případě pánské vlasové kosmetiky: jsou to většinou muži, kdo trpí podrážděnou pokožkou kvůli nadměrnému používání vlasových stylingových přípravků – vlasovou pokožku je třeba okysličit a zbavit nečistot. Dětská řada: šetrné a jemné složení, které by každý z nás u řady pro děti očekával.

Naše snaha:

Náš první cíl byl eliminovat chemické přísady v produktech na minimum. Všechny naše výrobky jsou garantovány jako produkty bez parabenů nebo PEG-ů, silikonů a umělých barviv. Nejsou testovány na zvířatech a použitý parfém je 100% přírodní.

Náš záměr:

Vytvoření produktů s maximálním obsahem aktivních látek získaných ze zdrojů ekologického zemědělství tak, aby byly čestným nositelem značky COSMEBIO a certifikace ECOCERT, jež garantují kvalitu a bezpečnost.

Náš koncept:

Směs tradice a inovace.  Příjemná textura a delikátní vůně.

Limitovaný počet výrobků v jednotlivých řadách (maximum 4 produkty), které řeší širokou škálu problémů a díky svému složení jsou lehce mísitelné jeden s druhým.