Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

NOVINKA - Sante Soleil přírodní sluneční péče

NOVINKA - Soleil přírodní sluneční péče

Sante přišla s novou řadou pečujících výrobků pro účinnou ochranu před sluníčkem. Přírodní, vyvážená a okamžitá ochrana před UVA a UVB zářením obsahuje 100% minerální systém bez použití nanotechnologie. Pleťové výrobky řady Soleil vás navíc ochrání před úžehem a předčasným stárnutím pokožky.


Výrobky řady Soleil pro ochranu proti slunečnímu záření pro celou rodinu:

Soleil pleťové mléko rodina LSF/SPF 15
Soleil pleťové mléko rodina LSF/SPF 20
Soleil pleťový krém na obličej rodina LSF/SPF  20
Soleil SENSITIV sluneční péče pro rodinu a děti LSF/SPF 15
Soleil SENSITIV sluneční péče pro rodinu a děti LSF/SPF 20

Všechny tyto výrobky obsahují výtažky z kustovnice čínské a kávových zrn z biologického pěstování, které přispívají k dlouhému uchování opálení. Aloe Vera vaši pokožku intenzivně zvlhčuje a zklidňuje. Výrobky předcházejí iritacím pokožky a zrudnutí způsobených slunečním zářením a velmi dobře se vstřebávají.

Výrobky řady Soleil Sensitiv doporučujeme zejména pro citlivou dětskou pokožku. Neobsahují totiž žádné syntetické filtry a emulgátory jako běžné výrobky. Potěší vás také jejich hebká vanilková vůně.

Péče a ochrana pokožky po opalování:

Soleil After Sun mléko po opalování rodina

Po pobytu na slunci vyžaduje pokožka mimořádnou pozornost a jemnou péči. Po osvěžující sprše by se měla uvolnit a uklidnit. Jemné After Sun mléko je zklidňující péčí pro citlivou, slunci vystavenou pokožku. Zklidňující složení z aloe vera, jojoby a olivového oleje z biologického pěstování poskytuje pokožce cennou vlhkost. Sluncem unavená pokožka se ihned nádherně osvěží a uvolní. A co je také důležité - pěkné opálení dlouho vydrží.