Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Představujeme NOVINKU: AlmaWin Sport+Outdoor

Absolutní hit v ekologických pracích prostředcích - speciálně vyvinutý tekutý prací prostředek AlmaWin Sport + Outdoor, který zachovává nepromokavost či odolnost proti větru a všechny účinky funkčního termoprádla. Přemýšlíte, jak se šetrně po zimě zachovat ke svému oblečení do deště, chladu, tak, aby Vám posloužilo i v další sezóně?

První ekologický prací prostředek pro sport a outdoorové vybavení!
Vypere ekologicky všechny nečistoty a účinně odstraňuje stopy potu. Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost). Taktéž zachovává účinnost a kvalitu moderních materiálů jako jsou speciální vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečení, membránové tkaniny apod.
 
Jak funguje nový AlmaWin Sport + Outdoor?
Pracího účinku a tím i ochrany speciálních tkanin je dosaženo jedinečným složením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukerné tenzidy (vyrobené z brambor, kukuřice a cukrové třtiny a cukrové řepy), sulfáty z rostlinných olejů, směs solných kyselin a kyselinu citronovou ke změkčení vody a zlepšení pracího efektu. Neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány a vlákna. Pro desinfekci a vůni je přidán Bio levandulový éterický olej.  Je účinný při teplotách 20°C, 30°C a 40°C.
 

 

Dermatologicky úspěšně testováno. Certifikováno ECO GARANTIE.

Koupit AlmaWin Sport + Outdoor můžete zde.
 
Tipy a triky pro delší životnost funkčního oblečení
  • Před praním zkontrolujte, jestli v zásobnících nezůstaly zbytky klasického  prášku,především aviváž, která nejvíce porušuje ochranné membrány. Nejlépe zásobníky propláchněte čistou vodou.
  • Perte při maximální doporučené teplotě, praní bude účinnější.
  • Nedoporučujeme použití změkčovače vody.
  • Na velmi špinavá místa naneste AlmaWin Sport+Outdoor v koncentrované podobě,nechte vsáknout a poté vložte do bubnu pračky.
  • Nezapomeňte před praním zapnout všechny klasické i suché zipy. Uchráníte tak prané věci před možným poškozením.
  • Funkční oblečení nikdy příliš neždímejte a z pračky vytáhněte před ždímáním,zbytečně by mohlo dojít k porušení ochranných membrán. Nejvhodnější je mokré věci rozvěsit a nechat volně uschnout.