Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Dětská bio kosmetika

Hledejte potěšení v dětech, dopřejte dětem, aby se mohly potěšit s vámi, a bez odkladů užívejte každou radost. Autor: Seneca Lucius Annaeus

Největším přáním rodičů je mít zdravé a spokojené děti. Období očekávání malého človíčka na svět se neobejde bez velkých rozhodování.

"Když zjistíte, že jste těhotná, objeví se celá škála emocí a pocitů. Mohou být velmi kladné, můžete pociťovat nesmírné štěstí, něhu a touhu ochraňovat své dítě, nebo negativní, strach, úzkost, panika, žárlivost, nechuť nebo rozpolcenost. V žádném jiném životním období nebudete čelit tolika tělesným, citovým a sociálním změnám jako v těhotenství." (Vivian Lunny, Vůně života, vydalo One Woman Press, 2005).
Toto období je prodlouženo i v období po porodu - šestinedělí. Chceme Vám na našich stránkách pomoci nalézt vhodnou péči pro vaše děti a také pro maminky nejen v těhotenství. Chceme Vám pomoci být spokojenou, rozzářenou maminkou, která své štěstí přenáší na své bříško a později na své miminko.

Výběr dětské kosmetiky není jednoduchou záležitostí, ze všech zdrojů se na Vás "valí" velké množství informací. Řiďte se vašim citem - láskou a přírodou, kterou nabízíme pro Vás.

Nabízíme dětskou kosmetiku, s kterou máme osobní zkušenost, a o které si myslíme, že je tím nejlepším pro vaše miminko a Vás. Najdete u nás kosmetiku pro děti, které mají problematickou, citlivou pokožku, děti, které z nějakých důvodů jsou léčeny homeopatickými léky, masážní olejíčky pro dětskou masáž, éterické silice vhodné pro děti, kosmetiku první pomoci, založenou na přírodě, ale i běžnou dětskou kosmetiku na denní používání.

Nahlédnutí do nabídky:


Eoné - jojobový olej přivítání Bio - určen pro miminko do porodnice. Je hojivým obkladem na námahu , spojenou s příchodem na svět, dodá mu energii, vynaloženou při porodu. Jemně ošetří pokožku novorozence, růžová esence jej pohladí a přivítá na svět.

Eoné - Medvídek - mycí olej na zadečky. Medvídek společně s ubrousky perlička, jsou přírodní, zdravou a nedráždivou variantou k vlhčeným, navoněným, konzervačními látkami ošetřeným ubrouskům, které se dnes běžně používají.

Nobilis Tilia - Amálka CPK - masážní olej na dětské koliky a bolesti bříška. Masážní olej s obsahem éterických olejů heřmánku římského, fenyklu a majoránky je určen ke zmírnění bolestivého napětí břišní stěny dítěte při takzvané baby kolice.

Nobilis Tilia - Dětský koupelový olej mandarinkový - chrání pokožku, uvolňuje a harmonizuje. Mandarinkový koupelový olej zabraňuje při pravidelné hygieně nadměrnému odmaštění pokožky a chrání ji.

Lavera - výrobky řady Baby & Kinder NEUTRAL je jedinečný systém péče určený speciálně pro alergickou a extrémně citlivou pokožku kojenců a dětí. Výrobky jsou vhodné i při homeopatické léčbě – receptury neobsahují výtažky z květů, výtažky z bylinek a esenciální oleje.

Logona - kompletní nabídka výrobků řady Kids
- kosmetika pro větší děti. Přírodní éterické oleje dodávají svěží vůni, měsíčkový výtažek zabraňuje podráždění pokožky a sladký mandlový olej ji vyživuje. Přípravky obsahují pouze bylinky a za studena lisované oleje z biologického pěstování. Bez parafínů a syntetických konzervačních, barvících a vonných látek.