Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

O tomto obchodu

Provozovatel internetového obchodu VšeBio.cz

Ekokoloniál s.r.o.
Kontaktní informace:
adresa: č.p. 29, 53821 Lukavice
telefon: +420 736 623 368
email:info@vsebio.cz
IČO: 07462093 DIČ: CZ07462093


Kdo jsme a co nabízíme

Internetový obchod Všebio.cz, jak už název napovídá, je internetovým obchodem s BIO potravinami a BIO certifikovanou přírodní kosmetikou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů pečlivě vybraných s důrazem na prvotřídní kvalitu. Při výběru upřednostňujeme především výrobce z České republiky a okolních států, aby zboží nemuselo urazit k zákazníkovi cestu "přes půl kontinentu". Převážná většina zboží z našeho obchodu je certifikována (BIO, CPK BIO, CPK).

Nabízíme i výrobky FairTrade. Tedy výrobky spravedlivého obchodu, které poznáte podle známky "Fair Trade" na obalu. Základní myšlenkou spravedlivého obchodu je poskytování "férových" obchodních podmínek výrobcům z chudých rozvojových zemí, kteří jsou zapojeni do tohoto programu.

Koupí výrobků FairTrade podpoříte tyto výrobce a pomůžete tak alespoň malou měrou konkrétním lidem v rozvojových zemích, aby dostali šanci vymanit se z bludného kruhu bídy vlastními silami a žít důstojný život.

Myšlenka a ekonomický model Fair Trade otevírá cestu snadné a účinné podpory výrobcům ze zemí třetího světa a dává hlas jinému způsobu obchodování a výroby. V neposlední řadě nabízí získat produtky od výrobců velmi vysoké kvality za odpovídající cenu.


Proč nakupovat u nás

  • V našem obchodu nabízíme certifikované výrobky v BIO kvalitě, FairTrade BIO.
  • Zboží dodáváme od 2 do 7 dnů.
  • Nijak zákazníka neomezujeme minimální hodnotou objednávky.
  • Většinu produktů testujeme než je zařadíme do prodeje.
  • Vždy vám ochotně a rádi poradíme při výběru zboží
  • S každým balíčkem zasíláme nové testery od výrobců a různé informační materiály
  • V našem obchodu naleznete široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky, éterických olejů, vzácných silic v jojobě a mnoho dalších...

Naše krédo

Dodávat zboží prvotřídní kvality a uspokojovat potřeby zákazníků, kteří se k nám budou rádi vracet.