Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Porod

Eoné  Nobilis Tilia 
Přepnout zobrazení
1
Eoné Dárková sada k porodu

Eoné Dárková sada k porodu

Sada pro maminku a miminko obsahuje dva masážní oleje pro celý průběh porodu – Masážní olej Karité pro první dobu porodní, Masážní olej Eugenia pro druhou dobu porodní, dále ošetřující olej pro novorozeně na očištění tělíčka nebo přivítací masáž – Jojobový olej Přivítání, a nakonec Balzám na prsa – přípravek na citlivé prsní bradavky. Všechny výrobky jsou přínosem pro psychiku maminky i miminka
Eoné Karité - masážní olej 20 ml

Eoné Karité - masážní olej 20 ml

Olej pro ulevující masáže při porodu. Je účinný od počátku kontrakcí po celou dobu přípravné fáze porodu. Přirozeně uvolňuje svalstvo. Bambucké máslo (karité), které je podstatnou složkou oleje, používají ženy v Africe jako masážní prostředek proti bolesti zad a na hojení kůže, popraskané při porodu. Olej obsahuje vitamíny A, D, E a F, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Můžete jej doplnit 1–2 kapkami silice podle vlastního výběru.
Eoné Posilující koupel 10ml

Eoné Posilující koupel 10ml

Psychická příprava na porod v konečné fázi těhotenství. Posilující koupel pro přípravu k porodu. Posiluje sebedůvěru, přináší uvolnění. Použijte krátce před očekávaným termínem porodu (asi 2 dny)
Nobilis Auriel bio na zavinování dělohy

Nobilis Auriel bio na zavinování dělohy

Olej pomáhá zavinování dělohy, posiluje ji, zlepšuje elasticitu pokožky a ulevuje při vyprazdňování. U vícerodiček snižuje intenzitu poporodních stahů dělohy. Jméno získal olej podle anděla osudu a znamená také světlo boží. Jeho základ tvoří směs pupalkového, sezamového a meruňkového oleje spolu s bambuckým máslem, které dodávají pokožce výživu a vláčnost. Směs éterických olejů účinně napomáhá zavinování dělohy a harmonizuje hladinu ženských hormonů. Případná úsada v oleji je tvořena bambuckým máslem a není na závadu.
CPK
Nobilis Gaia masáž. olej pro první dobu

Nobilis Gaia masáž. olej pro první dobu

Mezi nejpříjemnější metody pomoci během první doby porodní patří masáž a s ní také i účinná směs éterických olejů. Masážní olej Gaia, pojmenovaný po Matce Zemi, může pomoci rodící ženě tuto dobu plně prožít s pocitem důvěry ve vlastní tělo a v přirozený cyklus přírody. Olej nabízíme ve dvou variantách – s mandlovým nebo jojobovým olejem, který je vhodnější pro pobyt v porodní vaně.
CPK
Nobilis Isis masáž. olej pro druhou dobu

Nobilis Isis masáž. olej pro druhou dobu

Masážní směs Isis, egyptské bohyně matky, podporuje a zesiluje kontrakce, což pozitivně ovlivňuje vlastní vypuzení miminka z dělohy. Obsažený éterický olej jasmínu je symbolem ženy a mateřství a kromě svých tonizačních účinků na svalstvo děložní sliznice napomáhá a posiluje vnímání ženskosti v tak jedinečném okamžiku života, jakým je porod.
CPK
1