Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Šestinedělí, Kojení

Eoné  Nobilis Tilia 
Přepnout zobrazení
1
Eoné Dárk. sada pro maminku šestinedělí

Eoné Dárk. sada pro maminku šestinedělí

Dárkové balení obsahuje Masážní olej Sant na bříško po porodu, Masážní olej Motýl na prsa a Řepíkový gel Gabriella. Olej Sant je určený na šetrnou masáž břicha. Posiluje dělohu, zlepšuje elasticitu kůže, přispívá lepšímu vyprazdňování. Olejem Motýl jemně masírujte bolestivá a nalitá prsa. Působí i jako prevence proti různým zánětům. Chladivý gel Gabriella natírejte místa jizev, podbřišek, křížovou kost a kostrč. Ulevuje i při hemoroidech.
Eoné Sant - masážní olej 30ml

Eoné Sant - masážní olej 30ml

V šestinedělí pro jemnou masáž bříška maminky, kdy je mamince třeba věnovat stejnou péči, jako miminku. Olej zlepšuje elasticitu kůže, posiluje rodičku a navrací jí psychickou pohodu. Obnovuje sílu ženy, posiluje dělohu, ulevuje při vyprazdňování. U vícerodiček zjemňuje intenzitu poporodních stahů dělohy
Nobilis Hydrofilní olej Fema 200ml

Nobilis Hydrofilní olej Fema 200ml

Olej s Tea tree olejem pro intimní hygienu, udržuje přirozené pH pokožky. Obsahuje éterické oleje antimikrobiální i oleje zkliďňující pokožku.
Nobilis Litai na podporu laktace 50ml

Nobilis Litai na podporu laktace 50ml

Novinka
Masážní olej na podporu laktace doplňuje účinky čaje pro kojící maminky.
CPKCPKBIO
Nobilis Mithra gel na hojení hráze

Nobilis Mithra gel na hojení hráze

Chladivé účinky gelu spolu s obsaženými éterickými oleji jej činí velmi účinným pomocníkem v poporodním období. Gel působí analgeticky, antisepticky a adstringentně. Došlo-li v průběhu porodu k poškození hráze, gel Mithra, perského boha slunce a světla, podpoří její rychlé zhojení a regeneraci tkáně. Zároveň působí preventivně proti vzniku infekcí a zánětů.
Eoné Vůně pro ženu

Eoné Vůně pro ženu

Pro zlepšení psychické pohody ženy, zejména v šestinedělí. Poskytuje hormonální, mentální, fyzickou a citovou harmonizaci. Zlepšuje psychickou pohodu ženy, pomáhá k vyrovnanosti a spokojenosti se sebou samým.
Nobilis Moira masáž. olej na prsa kojení

Nobilis Moira masáž. olej na prsa kojení

Objeví-li se v prsech kojící ženy drobné bolestivé bulky, nejspíše se bude jednat o tzv. retenci mléka. Těsně před krmením je vhodné provést masáž bolestivého prsu. K tomuto účelu slouží masážní olej Moira, jehož název znamená v řecké mytologii sudička, dcera bohyně osudu. Směs éterických olejů působí protizánětlivě a tlumí bolest v místě retence.
CPK
Eoné Angels - masážní olej 50ml

Eoné Angels - masážní olej 50ml

Podporuje tvorbu mateřského mléka a současně jemně ošetřuje pleť na prsou. Posiluje maminku i dítě, pomáhá odstraňovat nežádoucí psychické bariéry. Olej určený na jemné masáže prsou po celé období kojení.
Eoné Motýl - masážní olej

Eoné Motýl - masážní olej

Masážní olej na prsa nejen v období kojení, působí jako prevence zánětů u žen každého věku. Je určen k šetrným masážím prsou žen i mimo těhotenství, zlepšuje elasticitu a pevnost kožní tkáně. Podporuje hydrataci a má vliv na celkové zklidnění.
Eoné Balzám na prsa 30ml

Eoné Balzám na prsa 30ml

Balzám je určen pro zpevnění prsou a otužení bradavek před obdobím kojení, během něj i po něm. Přináší úlevu přecitlivělým nebo popraskaným prsním bradavkám a dvorcům. Je určený také k masážím prsou. Pokožku zjemní, velmi dobře se vstřebává, zlepšuje pevnost a tvar prsou.
1