Přírodní kosmetika, biopotraviny, bio aromaterapie
Naše nabídka zboží
menu

Nobilis Anti Age

Nobilis Tilia 
Přepnout zobrazení
1
Nobilis Bioaktivní omlazující krém 100ml

Nobilis Bioaktivní omlazující krém 100ml

Anti Age de Luxe Exkluzivní bioaktivní krém lehké konzistence s omlazujícím účinkem je určený pro intenzivní péči o všechny typy pleti. Obsah vzácných rostlinných a éterických olejů dodá pleti energii, aktivuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Krém obsahuje pěstící oleje, které vyživují a regenerují zralou pleť – zejména jojobový, šípkový, makadamiový a rakytníkový. Kakaové máslo dodává pleti sametový pocit. Krém se velmi dobře roztírá, lehce se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.
CPKBIO
Nobilis Bioaktivní omlazující krém 50ml

Nobilis Bioaktivní omlazující krém 50ml

pískované sklo Anti Age de Luxe Exkluzivní bioaktivní krém lehké konzistence s omlazujícím účinkem je určený pro intenzivní péči o všechny typy pleti. Obsah vzácných rostlinných a éterických olejů dodá pleti energii, aktivuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Krém obsahuje pěstící oleje, které vyživují a regenerují zralou pleť – zejména jojobový, šípkový, makadamiový a rakytníkový. Kakaové máslo dodává pleti sametový pocit. Krém se velmi dobře roztírá, lehce se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.
CPKBIO
Nobilis Bioaktivní pleť. maska 100ml

Nobilis Bioaktivní pleť. maska 100ml

Anti Age de Luxe Bioaktivní gelová maska s vysokým obsahem vzácných rostlinných a éterických olejů má výrazné čistící a pěstící účinky na suchou a zralou pleť. Obsahuje luxusní rostlinné oleje – šípkový, jojobový, makadamiový, které pleti dodávají potřebné výživné látky.
CPKBIO
Nobilis Bioaktivní pleť. maska 50ml

Nobilis Bioaktivní pleť. maska 50ml

pískované sklo Anti Age de Luxe Bioaktivní gelová maska s vysokým obsahem vzácných rostlinných a éterických olejů má výrazné čistící a pěstící účinky na suchou a zralou pleť. Obsahuje luxusní rostlinné oleje – šípkový, jojobový, makadamiový, které pleti dodávají potřebné výživné látky.
CPKBIO
Nobilis Bioaktivní pleťová voda 200ml

Nobilis Bioaktivní pleťová voda 200ml

Anti Age de Luxe Čistící a zpěvňující pleťová voda s extraktem z přesličky rolní, která je unikátní obsahem organicky vázaného křemíku. Ten má výrazný stimulační vliv na tvorbu kolagenu a elastinu, takže pleť okamžitě viditelně vypíná a zpevňuje.
CPK
Nobilis Bioaktivní pleťová voda 100ml

Nobilis Bioaktivní pleťová voda 100ml

pískované sklo Anti Age de Luxe Čistící a zpěvňující pleťová voda s extraktem z přesličky rolní, která je unikátní obsahem organicky vázaného křemíku. Ten má výrazný stimulační vliv na tvorbu kolagenu a elastinu, takže pleť okamžitě viditelně vypíná a zpevňuje.
CPK
1